Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

The Polish Pow(d)er Week in Hintertux

Facebook Twitter

Dobre wieści dla wszystkich narciarzy i snowboardzistów w kraju: Nie musicie czekać na minusowe temperatury i śnieg! Polacy, po raz szesnasty, rozpoczną sezon już w listopadzie podczas kolejnej imprezy z cyklu The Polish Pow(d)er Week na całorocznym lodowcu Hintertux.

Władze regionu wraz z polskojęzyczną Informacją Turystyczną gwarantują: testy sprzętu zimowego na sezon 2013/2014, polskich instruktorów, gwiazdy rodzimej sceny muzycznej, przedszkole dla dzieci oraz śnieg po kolana ;)

Nie samym latem człowiek żyje! – Tak mogłoby brzmieć motto najbardziej spragnionych śniegu narciarzy i snowboardzistów, dla których już po raz kolejny w dniach 9-16.11.2013 organizowana jest polska impreza na jedynym całorocznym austriackim (a może już polskim?) lodowcu Hintertux. Zabawie sprzyja ogromne doświadczenie organizatorów, stosunkowo niewielka odległość do austriackich stoków oraz polskojęzyczna obsługa, dzięki której Polacy mogą czuć się swojsko jak w naszych ukochanych Tatrach.

Dodatkowo uczestnicy The Polish Pow(d)er Week in Hintertux jako jedni z pierwszych będą mogli ocenić nowości na sezon 2013/14, które przygotował region Tux – Finkenberg, czyli kompletnie przebudowany budynek stacji Tuxerfernerhaus (2.650 m n.p.m.), świeżo wyremontowane schronisko Spannagelhaus (2.531 m n.p.m.) oraz nowoczesny 6-osobowy wyciąg Lämmerbichl.

Podczas imprezy wszyscy uczestnicy będą testować zarówno najnowocześniejszy sprzęt narciarski czołowych światowych marek, jak i własne możliwości w szusowaniu. Nie zabraknie także fachowej opieki i porad instruktorskich dla tych, którzy słabiej sobie radzą oraz zmagań o trofeum „Puchar Świstaka”. W razie spadku temperatury uczestnicy The Polish Powder Week podgrzewać się polską muzyką i licznymi zabawami na śniegu, a po całodniowym szaleństwie na powietrzu porcją porządnej rozrywki w czasie wieczornych koncertów – zagrają bowiem Manchester i Kobranocka.

Więcej o największych polskich Ski Testach w Alpach:

oraz na Facebooku:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 lipca 2024