Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Tegoroczne CyberFoto tuż przed finałem. Rozstrzygnięcie i wystawa w ROK-u już 12 maja

Facebook Twitter

Międzynarodowy Konkurs Fotokreacji "CyberFoto" jest tuż przed finałem. Rozstrzygnięcie w tym roku zaplanowano w Regionalnym Ośrodku Kultury 12 maja.

Tegoroczne CyberFoto tuż przed finałem. Rozstrzygnięcie i wystawa w ROK-u już 12 maja

Dowiemy się kto spośród krajowych i zagranicznych mistrzów obiektywu przesłał najbardziej udane fotografie. Zgłoszone prace ocenia profesjonalne jury:

Małgorzata Majer: Finał i otwarcie po konkursowej wystawy 26 już konkursu cyfrowej foto kreacji CyberFoto. W tym roku nadesłano do nas 140 prac 36 autorów. Do wystawy zakwalifikowano 87 prac, 34 autorów. Będzie także otwarcie wystawy i wykład Krzysztofa Jureckiego. Warto podejść, bo pan Krzysztof ma rzeczywiście świetne wykłady o fotografii. Dużo można się dowiedzieć i wyciągnąć takie techniczne też wnioski do własnej fotografii.

– mówi dyrektor ROK-u w Częstochowie Małgorzata Majer. Od lat swoje zdjęcia przesyłają amatorzy i profesjonaliści, zarówno z naszego miasta, jak i liczne grono zagranicznych uczestników.

Najlepsze fotografie zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie. ROK wspiera na co dzień utalentowanych ludzi z aparatem w dłoni:

Małgorzata Majer: Funkcjonuje też galeria FotoPobudka, gdzie pokazują się młodzi fotograficy, którzy startują oczywiście też i wyrobienie już którzy pokazują tam swoje prace. Warto zajrzeć, warto się dowiedzieć. Co poniedziałek organizujemy też razem ze Stowarzyszeniem Fotoklubu Jurajski. Spotkania z różnymi prelegentami,  zawsze jest też wtedy nowa wystawa. Zapraszamy do nas na te fotograficzne imprezki.

– dodaje dyr. Małgorzata Majer z Regionalnego Ośrodka Kultury przy ul. Ogińskiego.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj