Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Teatr Capitol w Częstochowie. Wygraj bilety na „Bożyszcze kobiet” [KONKURS w RADIU JURA]

Facebook Twitter

Teatr Capitol z Warszawy w sobotę (18.05) gościć będzie na deskach Filharmonii Częstochowskiej. Widzowie zobaczą „Bożyszcze kobiet” w rewelacyjnej obsadzie: Piotr Gąsowski, Anna Dereszowska, Hanna Śleszyńska i Anna Modrzejewska. Mamy dla Was świetną wiadomość: w Radiu Jura do wygrania bilety na ten spektakl.

Teatr Capitol w Częstochowie: „BOŻYSZCZE KOBIET”

„Bożyszcze kobiet” to lekka, pełna dowcipnych dialogów komedia o relacjach damsko- męskich. Mamy dla Was podwójne bilety na ten spektakl. Co zrobić, by je zdobyć? Wypełnij formularz poniżej i napisz, jaka jest twoja recepta na udany związek.

Może to spędzanie każdej chwili razem, a może wręcz przeciwnie? Wspólne zainteresowanie i pasje?

Pisz i wygraj bilety na „Bożyszcze kobiet”!

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ. KONKURS ZAKOŃCZONY

Zabawa trwa do czwartku (16.05). Słuchajcie programu popołudniowego w Radiu Jura, do zwycięzców oddzwonimy!

Teatr Capitol w Częstochowie: „BOŻYSZCZE KOBIET”

Pozornie przyzwoity Barney prowadzi szczęśliwe życie – dom, kochająca żona, praca w restauracji.

W jego oczach jednak, wydaje mu się ono nudne, postanawia więc je uatrakcyjnić i organizuje schadzki z przypadkowo spotkanymi kobietami: seksowną Helen, gadatliwą Bobby oraz cierpiąca na depresję Jenny.

Na naszych oczach, ten Casanova w średnim wieku staje się coraz śmieszniejszy, ale i pewniejszy siebie – każdą kolejną schadzkę aranżuje coraz zręczniej. W miarę rozwoju akcji, w lekkim stylu pełnym żartów, wśród dowcipnych dialogów, nasuwa się pytanie: czy jedynym sposobem ubarwienia szarego życia jest zdrada i kłamstwo? Przekonajcie się Państwo, jakiej odpowiedzi udzieli finał przedstawienia…

W roli kochliwego Barneya zobaczą Państwo fenomenalnego Piotra Gąsowskiego, który swoją mimiką i komicznymi ruchami doprowadzi Was do łez. Piękne i ponętne kandydatki na kochanki Barney’a grają: Anna Dereszowska, Hanna Śleszyńska i Anna Modrzejewska. Każda jest różna, ale wszystkie doprowadzą go do szaleństwa. Helen (Anna Dereszowska) swoją zmysłowością, Bobby (Anna Modrzejewska) artystyczną duszą, zaś Jenny (Hanna Śleszyńska) głębią przemyśleń i wątpliwości.

Dzięki ich barwnym charakterom, Barney z pewnością przestanie się nudzić!

BOŻYSZCZE KOBIET

18.05.24r., g. 18:00

Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana, ul. Tomasza Wilsona 16

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 maja 2024