Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Teatr Capitol ponownie w Częstochowie

Facebook Twitter

18 maja po raz kolejny Teatr Capitol z Warszawy zagości na deskach Filharmonii Częstochowskiej. Widzowie zobaczą „Bożyszcze kobiet” w rewelacyjnej obsadzie: Piotr Gąsowski, Anna Dereszowska, Hanna Śleszyńska i Anna Modrzejewska.

Teatr Capitol – BOŻYSZCZE KOBIET
Pozornie przyzwoity Barney prowadzi szczęśliwe życie – dom, kochająca żona, praca w restauracji.
W jego oczach jednak, wydaje mu się ono nudne, postanawia więc je uatrakcyjnić i organizuje schadzki z przypadkowo spotkanymi kobietami: seksowną Helen, gadatliwą Bobby oraz cierpiąca na depresję Jenny.

Na naszych oczach, ten Casanova w średnim wieku staje się coraz śmieszniejszy, ale i pewniejszy siebie – każdą kolejną schadzkę aranżuje coraz zręczniej. W miarę rozwoju akcji, w lekkim stylu pełnym żartów, wśród dowcipnych dialogów, nasuwa się pytanie: czy jedynym sposobem ubarwienia szarego życia jest zdrada i kłamstwo? Przekonajcie się Państwo, jakiej odpowiedzi udzieli finał przedstawienia…

W roli kochliwego Barneya zobaczą Państwo fenomenalnego Piotra Gąsowskiego, który swoją mimiką i komicznymi ruchami doprowadzi Was do łez. Piękne i ponętne kandydatki na kochanki Barney’a grają: Anna Dereszowska, Hanna Śleszyńska i Anna Modrzejewska. Każda jest różna, ale wszystkie doprowadzą go do szaleństwa. Helen (Anna Dereszowska) swoją zmysłowością, Bobby (Anna Modrzejewska) artystyczną duszą, zaś Jenny (Hanna Śleszyńska) głębią przemyśleń i wątpliwości.

Dzięki ich barwnym charakterom, Barney z pewnością przestanie się nudzić!
„Bożyszcze kobiet” to lekka, pełna dowcipnych dialogów komedia o relacjach damsko-męskich, którą pokochają (nie tylko) osoby w długich związkach. Zapraszamy!

OBSADA:
Piotr Gąsowski, Anna Dereszowska, Hanna Śleszyńska i Anna Modrzejewska
Reżyseria: Cezary Morawski
Przekład: Mira Michałowska

BOŻYSZCZE KOBIET

18.05.24r., g. 18:00

Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana, ul. Tomasza Wilsona 16

Bilety: KASA Filharmonii oraz online: www.teatrcapitol.pl/repertuar-wyjazdowy/?miasto=częstochowa

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 maja 2024