Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Targi Ogrodnictwa przed Liceum Sienkiewicza przez całą sobotę i niedzielę

Facebook Twitter

Majowe Targi Ogrodnicze w III Alei to już impreza z tradycjami. Przed rokiem zabrakło jej w trakcie rozwijającej się pandemii. Tym razem organizatorzy zdecydowali się ją przygotować, chociaż bez wystawy kwiatów w sali pobliskiego Liceum Sienkiewicza.

fot. Abhay Bharadwaj/ Pixabay

Będą targi, wszystkie ekspozycje i stoiska targowe będą na zewnątrz na placu przy Liceum Sienkiewicza. Nie będzie imprezy towarszyszącej targom, czyli wystawy kwiatów, dlatego że sala musiałaby być w budynku, a chcemy ograniczyć zagrożenie. Sobota i niedziela od 9 do 19.

Jak mówi Zbigniew Baros, organizator Targów Ogrodnictwa, można będzie znaleźć wiele okazów, szczególnie jeżeli szukamy możliwości zagospodarowania własnej działki czy ogrodu na kolejny sezon:

Zgłosiło się 39 wystawców. Myślę, że to już jest lista zamknięta. Nieco mniej niż bywało w latach ubiegłych, ale niemniej jednak zróżnicowana oferta będzie, dlatego że są to wystawcy z regionu częstochowskiego, ale również z centralnej Polski, z województwa łódzkiego, opolskiego. To zadowoli wszystkich, nawet wybrednych miłośników roślin.

Na „zielone” targi w III Alei NMP zapraszał Zbigniew Baros. Impreza potrwa w plenerze przez całą sobotę i niedzielę (15-16.05.).

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj