Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Taneczne Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego w Poraju już w ten weekend (05-06.10)!

Facebook Twitter

Szkoła Tańca Dobrowolscy zaprasza wszystkich miłośników tańca w sobotę i niedzielę (05-06.10) na Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego Poraj Ultex-Pol 2019!

Specjalnie dla Państwa Zatańczą najlepsze obecnie pary z okręgu śląskiego, w 61 kategoriach wiekowych i klasowych, począwszy od kategorii do 9 lat, po Młodzieżowe aż do Dorosłych! Gwiazdą sobotniej Gali Wieczornej będą aktualni Mistrzowie Europy i Mistrzowie Polski!

Zapraszamy na prawdziwą taneczną ucztę do Hali Sportowej w Poraju, ulica Górnicza 18.

Organizator: Szkoła Tańca Dobrowolscy, szczegóły: dobrowolscytaniec.pl. i na profilu szkoły na Facebooku!

Najbliższy weekend to dwudniowe święto tańca w całym regionie. Ze Śląska zjadą pod Częstochowę, do Poraja mistrzowskie pary w tańcu towarzyskim. Warto im kibicować, ale też podziwiać na parkiecie tanecznym podczas turniejowych zmagań.

Zaprasza główny organizator pucharu okręgu śląskiego w tańcu towarzyskim Adrian Dobrowolski. Spodziewamy się 5 i 6 października nawet kilkuset par. Zgłoszenia trwają jeszcze przez kilka dni. Największe emocje zapewnione są podczas niedzielnej gali.

Z Adrianem Dobrowolskim, propagatorem tańca towarzyskiego w Częstochowie i regionie, rozmawiał Mariusz Osyra. Mistrzostwa I Puchar Okręgu Śląskiego od 5 października w hali sportowej w Poraju.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj