Policja zatrzymała mężczyznę, który napadł na ekspedientkę
Kryminalni z Częstochowy zatrzymali 20-latka, który w ubiegłą środę napadł na ekspedientkę w jednym ze sklepów. Kilka dni wcześniej ten sam mężczyzna okradł na ulicy dwie kobiety, wyrywając im torebki z ręki.