Lekarze oskarżeni o korupcję
Za wydawanie fałszywych zaświadczeń i łapownictwo odpowiadać przed sądem będzie pięciu medyków. Miało to być dla nich stałe źródło dochodu. Ich sprawą zajęła się częstochowska prokuratura. To specjaliści: ortopedzi, neurolog, radiolog i specjalista terapii uzależnień, którzy byli zamieszani w poświadczanie nieprawdziwej dokumentacji medycznej.