Czy częstochowianie odzyskają jeszcze letnią, zapomnianą pływalnię MOSiR-u przy ul. Sobieskiego?
Pyta o to radny Krzysztof Świerczyński i zwraca się z interpelacją do Prezydenta Miasta. To miejsce mogłoby błyszczeć w sezonie niczym obiekt przy ul. Dekabrystów.