Akcja trzeźwość w Częstochowie i powiecie. Kilku kierowców prowadziło, choć nie powinno… [ZDJĘCIA]
Dzisiaj - w poniedziałek (8.06) policjanci z Częstochowy od wczesnych godzin porannych prowadzili działania "Trzeźwość". Ich głównym celem było wykluczenie z jazdy tych kierowców, którzy zdecydowali się na prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. W trakcie działań mundurowi zatrzymali 8 nieodpowiedzialnych kierowców.