Zbliża się nowy rok szkolny. W Urzędzie Miasta odbyła się ważna narada
W sali sesyjnej Urzędu Miasta naczelnik Rafał Piotrowski spotkał się na corocznej konferencji z udziałem dyrektorów częstochowskich szkół, aby omówić nowe wyzwania, zmiany i oczekiwania ciała pedagogicznego.