Damska drużyna koszykówki powstała w TZN-ie
Dziś (11.02.) odbył się historyczny mecz. W TZN-ie rozegrano pierwsze spotkanie damskiej drużyny koszykówki. Sekcję udało się stworzyć w szkole zdominowanej przez męskie grono uczniów. Koszykarki na parkiecie podejmowały uczennice z Liceum Żeromskiego.