Egzamin ósmoklasisty już za uczniami. O wrażenia pytaliśmy samych zdających
Robotyczny przyjaciel namieszał w arkuszach egzaminu ósmoklasistów. Częstochowscy uczniowie, jak i kończący podstawówkę w całym regionie są już po najważniejszym sprawdzianie w swojej dotychczasowej edukacji. Trzydniowy maraton egzaminacyjny, który trwał od poniedziałku do środy (11-13.05.), zakończył się w atmosferze sporego zaskoczenia.