Częstochowskie MPK walczy z gapowiczami
Problem wraca, bo nie wszyscy pamiętają o obowiązku płatności za przejazd. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne intensyfikuje działania przeciw osobom, które jeżdżą bez biletu – zaległości gapowiczów sięgają milionów złotych.