Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Szpital na Parkitce zaprasza młodych rodziców na zajęcia

Facebook Twitter

Co miesiąc w placówce odbywają się tematyczne spotkania poświęcone opiece nad dziećmi, a wszystko bezpłatnie. Najważniejszą ideą spotkań i prowadzonych tu cyklicznie zajęć jest możliwość bezpłatnego podzielenia się wiedzą z rodzicami, którzy pewnych rzeczy muszą dopiero się nauczyć.

Najważniejszą ideą spotkań i prowadzonych tu cyklicznie zajęć jest możliwość bezpłatnego podzielenia się wiedzą z rodzicami, którzy pewnych rzeczy muszą dopiero się nauczyć.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny generalnie zaprasza wszystkie kobiety w ciąży oraz rodziców małych dzieci, jak mówią organizatorki zajęć – pracujące tutaj położne, coraz chętniej uczestniczą też panowie.

Co miesiąc zajęcia mają też inny temat przewodni, wrześniowa prelekcja w której można wziąć udział już jutro (25.09.) o godz. 11.00 dotyczyć będzie najczęstszych problemów zdrowotnych u małego dziecka, czy radzenia sobie z gorączką u noworodków.

Temat przybliży pielęgniarka Małgorzata Wypych oraz psycholog Patrycja Machnik-Czerwik. W dwie godziny rodzice zyskają przydatne na co dzień porady. Jak trafić na spotkanie? Budynek D szpitala przy ul. Bialskiej, aula na drugim piętrze. Przypomnijmy, wstęp jest bezpłatny.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj