Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

„Szczęśliwe macierzyństwo = szczęśliwe dzieciństwo”

Facebook Twitter

Specjaliści neonatolodzy, pediatrzy, ale i mali pacjenci Częstochowskiego Szpitala Wojewódzkiego obchodzili swoje święto. Środowisko naukowe i medyczne spotkało się podczas dorocznej konferencji pod hasłem "Szczęśliwe macierzyństwo = szczęśliwe dzieciństwo".

Specjalni goście Szpitala na Parkitce spotkali się w poniedziałek (13.11.) w sali częstochowskiego teatru by podsumować działania ostatniego roku.

Mówi pediatra neonatolog dr Jolanta Warzycha i Magdalena Sikora, rzecznik szpitala z Parkitki. Zaproszeni na konferencję zostali też lekarze i ordynatorzy oddziałów innych częstochowskich oraz okolicznych szpitali. Celem dorocznej konferencji jest też dzielenie się lekarskimi doświadczeniami i poszerzanie wiedzy dynamicznie rozwijającej się dziedziny medycyny, jaką jest neonatologia…
1macierzynstwo1411

Częstochowski oddział neonatologii szpitala na Parkitce świętuje 26 lat działalności. Jak dodaje Magdalena Sikora, rzeczniczka lecznicy, w ciągu pierwszych 10 miesięcy tego roku przy ul. Bialskiej przyszło na świat już 1400 dzieci.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 30 marca 2023