Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Sypią się mandaty za nieprawidłowe parkowanie w Częstochowie. Strażnicy miejscy zakładają na koła blokady

Kolejne kilkadziesiąt mandatów dla częstochowskich kierowców. Powodem - nieprawidłowe parkowanie. Straż Miejska ponownie przedstawiła statystyki. Tylko w środę (12.10), mundurowi założyli na koła aut 44 blokady.

50-latek zatrzymany na Starym Mieście Częstochowska straż miejska, Straż Miejska, Strażnicy Miejscy
fot. sm.czestochowa.pl

Szacowany czas czytania: 00:40

Część interwencji miała miejsce po wcześniejszych telefonicznych zgłoszeniach od samych mieszkańców. Kierowcy z kolei tłumaczą, że w Częstochowie brakuje miejsc parkingowych. Tylko od początku października strażnicy miejscy użyli blokad 358 razy. Kontrole cały czas są podejmowane, stąd apel od straży miejskiej -o parkowanie zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Zobacz także:

REKLAMA