Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Sylwester 2020. Bawcie się z Radiem JURA i restauracją Drzazga

Facebook Twitter

To będą magiczne sylwestrowe chwile. Radio JURA i nasi przyjaciele z restauracji Drzazga przygotują niespodziankę dla słuchaczy. W czwartek 31 grudnia już od rana, gramy imprezowo i zachęcamy do przesyłania życzeń. Te szczególnie oryginalne, wzruszające czy zabawne, zostaną nagrodzone przysmakami od szefa kuchni Drzazgi w Częstochowie.

Będziemy z Wami już od samego rana, tak by ten Sylwester, nawet jeśli będziecie w pracy, minął Wam i Nam wyjątkowo!

Najlepsze sety do tańca do białego rana

Z każdą godziną podkręcać będziemy tempo, tak, by już od 18.00 swoje najlepsze sety zagrał dla Was GROMEE, najbardziej znany polski didżej. Od 19.00 do 20.00 rozgrzewać wszystkich będzie DJ Martinez, a o 20.00 rozpoczynamy radiowy maraton taneczny ze zmiksowaną muzyką. Zaprasza Łukasz Jakubczyk, to będzie mistrz sylwestrowej ceremonii.

Bawcie się z nami!

Zapraszamy wszystkich do tańca z Radiem JURA, ale także do wspólnej aktywnej zabawy. Mamy dla Was dwie okazje, aby zdobyć wyśmienite jedzenie, prosto z kuchni restauracji Drzazga. Każdy kto zadzwoni do Radia JURA na numer telefonu 34 389 89 89 w Sylwestra, będzie miał szansę zdobyć zestawy przysmaków.

www.facebook.com/DrzazgaPizzeria

Pierwsza tura w Sylwestra już przedpołudniem

Zadzwoń do Radia JURA i powiedz nam jak się szykujesz do domówki z Radiem JURA, z kim Sylwestra spędzisz i kogo pozdrawiasz! Jeszcze tego wieczoru dowieziemy Wam zestawy dla pięciu osób… Wszystko zgodnie z przepisami:)

Druga tura w Sylwestra przed północą

Każdy kto zadzwoni do Radia JURA na numer telefonu 34 389 89 89 pomiędzy 20.00 a 24.00 będzie miał szansę zdobyć zestaw obiadowy dla 5 osób! Wspólnie z restauracją Drzazga dostarczymy je do domu wybranego słuchacza. Obiady przyjadą do Was w Nowy Rok.

Radio JURA: 34 389 89 89

Dzwońcie i składajcie życzenie, przesyłajcie noworoczne pozdrowienia. Liczymy na pozdrowienia zabawne, może wzruszające, szczere, im bardziej oryginalne i wyjątkowe, z tym większą szansą na wygraną. To będzie wyjątkowy Sylwester z Radiem JURA i restauracją Drzazga z Częstochowy.

Restauracja DRZAZGA ul. Wieluńska 4, 42-217 Częstochowa, tel. 34 365 44 44.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 grudnia 2022