Sukcesy częstochowskich urzędników i samorządowców w tenisie stołowym

Udało się ponownie pokazać Częstochowę, jako krajową potęgę w zakresie tenisa stołowego. 4 złote i 2 brązowe medale zdobyli przedstawiciele magistratu podczas XIX Mistrzostw Polski Radnych i Pracowników Samorządu w Tenisie Stołowym. Zawody zostały rozegrane w Gorzowie Śląskim, wzięło w nich udział 75 zawodników w kilku kategoriach wiekowych oraz w turnieju open.

Częstochowianie byli najlepiej punktującą drużyną.

Mówi Janusz Haszcz, znany częstochowski popularyzator tenisa stołowego, który także i na tych zawodach wywalczył złoty medal. Dwa złote medale w swojej kategorii oraz w turnieju open zdobył Miłosz Przybylik z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, na co dzień trener tenisowej damskiej drużyny Bebetto AZS Częstochowa. Zawody zostały rozegrane pod patronatem Polskiego Związku Tenisa Stołowego i pozwoliły promować lepiej częstochowski tenis stołowy poza miastem…

Ocenia tenisista, trener i częstochowski urzędnik Janusz Haszcz. Przedstawicielom samorządu gratulujemy medali.