Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Straż miejska zatańczyła dla Agatki w internetowym challengu. Akcja się rozwija

Facebook Twitter

Częstochowscy strażnicy miejscy zatańczyli dla chorej Agatki Kuberskiej. Pomoc dla chorej 7-latki, która walczy z nowotworem przybiera coraz nowsze formy. Tym razem zbiórkę wspiera internetowy #Challenge4Agatka.

Straż Miejska nakręciła filmik, namawiając też innych do pomocy, a do akcji nominowali: Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie oraz Centralną Szkołę Państwowej Straży Pożarnej. Klip powstał na Starym Rynku.

Do challengu dla Agatki oczywiście przystąpiliśmy. Od kilkunastu dni w naszej komendzie znajduje się puszka, do której zbieramy pieniądze dla Agatki i cały czas trzymamy za nią kciuki. Zachęcamy wszystkich do wsparcia tej inicjatywy. Cieszę się, że do nagrania filmu zgłosiło się wiele chętnych strażniczek i strażników oraz Prima – bardzo lubiana przez dzieci i młodzież z częstochowskich przedszkoli i szkół. Niektórzy funkcjonariusze w czasie wolnym od pracy przyjechali spoza Częstochowy, aby w mroźny wtorek kręcić na Starym Rynku w otoczeniu balansujących rzeźb film dla Agatki.

– mówił Artur Kucharski ze Straży Miejskiej. Podobnie zatańczyli policjanci, przedszkolaki, klub Częstochowianka, szkoła baletowa czy Częstochowski Teatr Tańca. Są też kolejni nominowani, a taka forma pomocowej akcji rozwija się w internecie. Wystarczy wpisać na Facebooku #Challenge4Agatka.

Link do zbiórki znajdziecie TUTAJ

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj