Garniec Smaków

Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Straż Miejska szuka chętnych do pracy

Facebook Twitter

Nabór do częstochowskiej Straży Miejskiej, chętni do pracy w mundurowej formacji mogą składać dokumenty jeszcze przez dwa tygodnie, do 14 września.

Aby zostać strażnikiem miejskim, kandydat musi: mieć obywatelstwo polskie, skończone 21 lat, korzystać z pełni praw publicznych, posiadać co najmniej wykształcenie średnie, mieć nienaganną opinię, wykazać sprawność pod względem fizycznym i psychicznym, nie może być karany przez Sąd. Musi mieć uregulowany stosunek do służby wojskowej. Podczas naboru kandydaci zdają m.in. test sprawnościowy, który składa się z biegu na 60 metrów, pchnięcia kulą 4 kilogramową oraz biegu na 400 metrów oraz test humanistyczny i psychologiczny.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Straży Miejskiej w Częstochowie (wejście przez stronę www.sm.czestochowa.pl) lub w linku.

Wymagane dokumenty należy składać w siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Krakowskiej 80 blok 3 do dnia 14.09.2021 roku do godz. 15:00. Decyduje data wpływu do Straży Miejskiej.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj