Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Stowarzyszenie „Częstokocham” zainicjowało akcję społeczną w celu ratowania małych, lokalnych firm

Facebook Twitter

Przedsięwzięcie ma na celu ochronę działalności usługowej, która w czasie walki z wirusem nie ma szans na zwykłe przezwyciężenie kryzysu. Idea jest prosta.

fot. stevepb / pixabay.com

Klienci kupują usługi i płacą za nie już teraz, zrealizują je w kolejnych miesiącach:

Ruszyliśmy z akcją „Ratujmy lokalnych przedsiębiorców – Częstochowa”, która jest akcją pomocową dla częstochowskich firm. W programie proponujemy zakup tzn usług zwieszonych. Chcemy aby przedsiębiorcy zachęcili do zakupu ich produktów lub usług, oferując rabaty lub gratisy, abyśmy kupili je w tym momencie, a wykorzystali w terminie czterech miesięcy od zakończenia epidemii koronawirusa.

mówi Zofia Wojtysiak – Kowalik, jedna z inicjatorek przedsięwzięcia. Proponowane promocje i rabaty można śledzić na facebookowym fanpagu akcji. Wystarczy wpisać hasło: „Ratujmy lokalnych przedsiębiorców – Częstochowa”.

Dzięki takim działaniom, przedsiębiorcy mają szansę utrzymać się na rynku. Ponoszą stałe koszty takie jak opłata czynszu czy utrzymanie pracowników, a klienci mogą skorzystać z rabatów przykładając cegiełkę do utrzymania się na rynku naszych lokalnych przedsiębiorców. Z naszej strony też nie pobieramy żadnych bonusów ani od klientów ani przedsiębiorców. Jest to akcja non-profit.

Inicjatorzy tej formy pomocy zachęcają do jak największej aktywności mieszkańców i propagowania akcji wśród znajomych. O pomyśle mówiła nam Zofia Wojtysiak – Kowalik ze Stowarzyszenia „Częstokocham”.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj