Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Środowisko wędkarskie z charytatywnym turniejem na rzecz Ukrainy, w niedzielę o godz. 7:00

Facebook Twitter

Wszyscy chcą pomagać, dlatego społeczność wędkarska w Częstochowie również dołoży swoją cegiełkę dla uchodźców wojennych ze wschodu. Koło Brzana przygotowuje charytatywne wydarzenie dla osób wędkujących, poprzez udział w turnieju będzie można pomóc potrzebującym.

fot. Pixabay

Mam już gości z Ukrainy w domu. Niemniej społeczność wędkarska chce pomóc. Zorganizowaliśmy charytatywny konkurs, całe dochody startowe, nagrody, które są ufundowane przez sponsorów, będą przekazane w określonym celu – na pomoc Ukrainie, na to, na co są najbardziej w tej chwili potrzebne środki. Mamy 60 zawodników. Organizatorem jest Koło Hutmar, Koło Brzana. Zawody odbywają się na zbiorniku ciepłym wodociągów

– zapowiada Ireneusz Pawlak. Udział wezmą skupieni w częstochowskich kołach wędkarskich miłośnicy tego sportu, ale można też dopisać się do listy uczestników. Szykowane są nagrody, licytacje i dodatkowe atrakcje na miejscu. Rozegrane zostaną dwie konkurencje:

Mamy dwie dyscypliny – dyscyplinę spławikową, dyscyplinę gruntową. 40 startuje w gruncie, 20 w spławiku. Pojemność zbiornika jest taka na tę chwilę, ale staramy się wraz z okręgiem PZW, który też się dołożył do organizacji tej imprezy, aby powiększyć ilość stanowisk na tym zbiorniku. Będą też licytacje sprzętu wędkarskiego. Będzie spieniężanie nagród. To jest 13 marca, o godz. 7:00 początek zawodów. Wszyscy będą ugoszczeni, będzie też zbiórka pieniężna.

Polecamy wędkarski turniej na ternie zbiornika częstochowskich wodociągów. Zapraszał na niedzielny (13.03) ranek Ireneusz Pawlak.

fot. facebook.com/pzwczestochowa/

 

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj