Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Sprawy w NFZ załatwisz zdalnie

Facebook Twitter

Objęcie czerwoną strefą zachorowań Częstochowy, wprowadziło zmiany istotne dla interesantów wielu urzędów. Bezpośrednio nie załatwimy spraw np. w częstochowskim oddziale Narodowego Funduszu Zdrowia.

Od wczoraj (19.10) urzędnicy polecają już tylko zdalny kontakt z placówką.

Delegatura śląskiego oddziału wojewódzkiego w Częstochowie do odwołania jest, może nie tyle nieczynna całkiem, ile jest ograniczony bezpośredni kontakt właśnie z pracownikami. Zachęcamy do tego, żeby kontaktować się mailowo, żeby kontaktować się telefonicznie, żeby korzystać z drogi pocztowej tradycyjnej tudzież mailowej. 

– informuje nas Rafał Razik z biura prasowego NFZ w naszym województwie. Utrudniony kontakt z przedstawicielami -funduszu będą mieć też m.in. mieszkańcy Kłobucka. Tutaj działający punkt NFZ został zamknięty. Pozostaje więc kontakt telefoniczny i mailowy z centralą w Katowicach.

W związku z wprowadzonymi ograniczeniami, w związku z tym, że to są punkty w czerwonych strefach to te punkty do odwołania zostają zamknięte. Jeśli chodzi o Kłobuck, Cieszyn, Żywiec i Racibórz to te punkty obsługi klientów są zamknięte. Jeśli chodzi o Delegaturę Śląskiego Oddziału w Częstochowie to tutaj nie jest zamknięta delegatura tylko jest ograniczony dostęp i bezpośredni kontakt.

– dodaje Rafał Razik ze Śląskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj