Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Sprawa połamanych drzew wywołała oburzenie mieszkańców Częstochowy [WIDEO]

Facebook Twitter

Tego nie zrobił ktoś, kto ma poukładane w głowie. To jeden z najłagodniejszych komentarzy, jakie pojawiły się na naszym profilu na Facebooku, pod informacją o zniszczeniu kilkudziesięciu młodych drzew w rejonie ulicy Legionów. Pracownicy Wydziału Ochrony Środowiska w Urzędzie Miasta sporządzili szczegółową inwentaryzację strat.

Uszkodzone, a dokładnie złamane, zostały 34 drzewa. Wczoraj straż miejska przekazała sprawę policji. Mundurowi prowadzą teraz śledztwo, które ma wyjaśnić kto jest sprawcą, to – czy mamy do czynienia z jedną czy z kilkoma osobami. A ten temat wywołuje na naszych stronach gorąco dyskusję wśród internautów. Swojego oburzenia tym, jak wszyscy podkreślają – bezprecedensowym aktem wandalizmu, nie ukrywa też Maciej Hasik rzecznik MZD.

O pomazanych sprayem budynkach, czy popisanych mazakami siedzeniach w miejskich autobusach słyszeliśmy i widzieliśmy już niejednokrotnie. Sytuacja z celowym zniszczeniem młodych drzew zdarzyła się po raz pierwszy i to dosłownie szokuje opinie publiczną.

50 połamanych drzew. Policja szuka sprawców

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj