Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Spędź wakacje w dobrej formie! Galeria Jurajska zachęca do plenerowych ćwiczeń w każdy lipcowy piątek

Facebook Twitter

Cykl otwartych i bezpłatnych zajęć ruchowych pod szyldem Aktywne Piątki ma pozwolić zgubić na lato zbędne kilogramy nabyte podczas pandemicznego zamknięcia. Plenerowe zajęcia rozpoczynają się na bulwarach jurajskich przy udziale Galerii i jednego z klubów fitness.

fot. Pixabay

Wszyscy zaczynamy ćwiczyć już od 2 lipca.

Ponad 28% Polaków ma zadeklarowaną nadmierną wagę wynikającą z okresu izolacji. W każdy piątek przez cały lipiec, na Bulwarach przy Galerii Jurajskiej. Trenerzy zadbają o naszą formę i kondycję. Chcemy umożliwić rodzicom aktywny udział w zajęciach. Aby móc przyjść całą rodziną, zapewniamy opiekę dla wszystkich dzieci, które się pojawią z rodzicami na naszych Bulwarach.

Do przychodzenia we wszystkie 5 piątków lipca na jurajskie bulwary zachęca Violetta Dziubin – Łuszczyk. Akcję kieruje do całych rodzin. Warto zadbać o formę ale i można zabrać ze sobą dzieci:

Zajęcia odbywają się od godziny 18:00 do 19:30. W ubiegłym roku te zajęcia odbywały się trochę wcześniej. W tym roku postanowiliśmy je przesunąć ze względu na godziny pracy rodziców, osób, które chciałyby wziąć udział w naszych zajęciach. Tak, aby to nie kolidowało, żeby mieli czas wrócić i przyjechać do nas już ze spokojną głową, skupić się tylko na sobie, swoim zdrowie i swoim ciele

– dodaje Violetta Dziubin – Łuszczyk. Wakacje w dobrej formie, trening i zabawy ruchowe rozpoczynają się o godz. 18.00. Są oczywiście bezpłatne i ogólnodostępne.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj