Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Specjalny pokaz filmowy dla dzieci z Ukrainy w OPK Gaude Mater w sobotę

Facebook Twitter

Samorządowa instytucja kultury, czyli ośrodek Gaude Mater również dla ukraińskich uchodźców. Swoją ofertę skieruje tym razem do najmłodszych osób w naszym mieście.

W najbliższy weekend wyjątkowy seans filmowy poleca dyrektor Robert Jasiak:

W najbliższą sobotę kolejna odsłona cyklu PLAYBACK, tym razem skierowana do najmłodszych widzów. Zapraszamy również dzieci z Ukrainy. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie Ośrodka Promocji Kultury oraz w mediach społecznościowych. Jest również informacja w języku ukraińskim. Także zapraszam wszystkich bardzo serdecznie 26 marca o godz. 16:00

Nie będzie potrzebny ukraiński lektor, ani napisy, dlatego Ośrodek Promocji Kultury chętnie powita małych widzów zarówno mieszkających w Częstochowie, jak i osoby, które znalazły u nas schronienie:

Dla dzieci film „Amazonia” przedstawia dziką przyrodę, nie ma w nim dialogów ani komentarza słownego, dlatego ten film jest zarówno dla naszych mieszkańców najmłodszych, ale również dla osób, które szukają w Częstochowie bezpiecznego schronienia i uciekają przed wojną, która wybuchła w ich kraju.

Spotkanie w sali ośrodka Gaude Mater przy Dąbrowskiego 1 i specjalny pokaz filmowy dla dzieci z Ukrainy już 26 marca o godz. 16:00. Przypomnijmy wstęp jest wolny. Polecał Robert Jasiak.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 lutego 2023