Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Specjalny konkurs z karnetami dla fanów speedwaya!

Facebook Twitter

Uwaga fani speedwaya! Już w Niedzielę Wielkanocną (16.04.) o godzinie 16:30 inauguracja rozgrywek PGE Ekstraligi w Częstochowie - Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa podejmie na SGP Arenie przy ulicy Olsztyńskiej drużynę ROW Rybnik.

Biało zieloni wracają do żużlowej elity po 2 sezonach nieobecności. Z tej okazji mamy niespodziankę dla wszystkich fanów spragnionych ekstraligowych emocji – karnety na mecze Włókniarza na cały sezon 2017!

Słuchajcie nas uważnie w środę, czwartek i piątek (5-6-7.04.)! Przyda się solidna żużlowa wiedza i łut szczęścia!

Szczegóły konkursu: na naszej antenie w ciągu dnia usłyszycie pytanie, które sprawdzi Waszą wiedzę dotyczącą speedwaya oraz pytanie opisowe. Na odpowiedzi czekamy pod adresem konkurs@radiojura.pl. Wasz e-mail powinien zawierać:

1. poprawną odpowiedź na pytanie
2. jak najbardziej oryginalną, przekonywującą nas odpowiedź na pytanie opisowe
3. e-mail musi zawierać Wasze imię, nazwisko i numer telefonu

Każdy uczestnik konkursu może wysłać tylko 1 maila w ciągu dnia. Wysłanie większej ilości maili powoduje wykluczenie z zabawy. Wszystkie szczegóły konkursu w załączonym regulaminie: Regulamin_Konkurs_KARNETY WŁÓKNIARZ 2017

W środę (05.04.) na naszej antenie pytaliśmy Was: W XXI wieku na szczeblu ekstraligi, drużyny z Rybnika i Częstochowy spotkały się na torze w naszym mieście zaledwie dwukrotnie. Proszę podać w jakich sezonach odbyły się te mecze i jakim wynikiem się zakończyły?
ODP.: Sezon 2004, Częstochowa vs. Rybnik 63-27 oraz sezon 2006 Częstochowa Rybnik 55 vs. 35

Za prawidłową odpowiedź, karnet trafił w ręce Pana Wojciecha, gratulujemy! W czwartek (06.04.) kolejna szansa!

W drugim dniu naszego konkursu, czyli w czwartek 6 kwietnia padło pytanie:
Rune Holta, Andreas Jonsson, Matej Zagar i Sebastian Ułamek to aktualni zawodnicy Włókniarza, którzy startowali lub nadal startują w cyklu Speedway Grand Prix. Proszę podać ile w sumie turniejów Grand Prix w historii cyklu nasi zawodnicy wygrali?
ODP.: 14 (Jonsson – 9, Zagar – 3, Holta – 2, Ułamek – 0)

Gratulujemy tym razem Pani Małgorzacie, a ostatnia szansa na karnet, na naszej antenie pojawi się w piątek (07.04.).

W piątek 7 kwietnia fanów żużla pytaliśmy: Włókniarz w swojej historii 4 razy zdobył tytuł Drużynowego Mistrza Polski, proszę podać w jakich latach sięgał po złoto?
ODP: 1959, 1974, 1996, 2003.

Ostatni karnet trafił w ręce Tomasza Haduła!

Dziękujemy na zainteresowanie naszym konkursem. Pamiętacie, że bilety na wszystkie domowe pojedynki Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa będziecie mieli szansę wygrać na naszej antenie, w Radiu Jura na 93,8 fm!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 27 maja 2020