Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Śmiertelny wypadek na DK1

Facebook Twitter

Jedna osoba nie żyje w skutek wypadku do którego doszło wczoraj (27.07) wieczorem na trasie DK1 w Częstochowie. Ok. godz. 22.00 na skrzyżowaniu z ul. Połaniecką na pasie jazdy w kierunki Łodzi zderzyły się dwa samochody, osobowy z dostawczym.

Jak informuje częstochowska drogówka i straż pożarna: w wyniku wypadku zginął kierowca osobówki, ranna została także kobieta, pasażerka pojazdu dostawczego.

Policja ma dalsze ustalenia w tej sprawie.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 37-letni mieszkaniec Warszawy kierujący Oplem z niewyjaśnionych dotąd przyczyn najechał na stojący bezpośrednio przy skrzyżowaniu z ul. Połaniecką pojazd Audi. Na skutek zdarzenia kierujący Audi 43-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego zginął na miejscu. Po wypadku kierujący i pasażerka Opla oddalili się z miejsca zdarzenia. Kierujący był trzeźwy, jednak okazało się, że posiada zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Wyjaśnia rzecznik częstochowskiej policji podkom. Sabina Chyra-Giereś. Kierowcy opla nic się nie stało. Sprawę bada policja pod nadzorem prokuratury. Akcja na miejscu trwała do 4.00 w nocy gdy udało się w końcu przywrócić normalny ruch w al. Wojska Polskiego. Ustalane są dokładne okoliczności i przyczyny wypadku.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj