Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Słodkie ferie z Radiem Jura!

Facebook Twitter

I tak oto nadszedł ten oczekiwany przez wielu czas, ferie zimowe 2018! Tylko w samej Częstochowie dwa tygodnie przerwy od nauki rozpocznie ponad 26 tysięcy uczniów. Jak zamierzacie wykorzystać ten okres zimowych wakacji? Aktywnie? Na spotkaniach ze znajomymi? A może macie zaległości w nauce i czeka Was nie tylko zabawa? Obojętnie co zamierzacie, Radio Jura osłodzi Wam ten czas!

Z okazji ferii zimowych 2018 dla naszego województwa, będziecie mogli trochę czasu spędzić razem z nami! Od poniedziałku do piątku*, przez cały okres przerwy od nauki, będziecie mogli nas spotkać w Częstochowie i regionie na lodowiskach i ślizgawkach.

Każdego dnia będziemy mieli dla Was słodki poczęstunek w postaci pączków, będziemy częstować Was gorącą herbatą, przygotowaliśmy nasze radiowe gadżety i dodatkowo, codziennie będziecie mogli wygrać podwójne skipassy na 11 ośrodków w Wiśle oraz Ustroniu w Beskidzie Śląskim! Razem z Wami na lodowiskach będziemy w godzinach od 16 do 17.

Jeśli chcecie kogoś pozdrowić, lub przekazać coś ważnego, udostępnimy Wam również nasz mikrofon i naszą antenę na 93,8 fm!

Gdzie będziemy w pierwszym tygodniu ferii?
– pon (05.02.)
Lodowisko przy ulicy Boya-Żeleńskiego(Częstochowa)
– wt (06.02.)
Ślizgawka Olsztyn Ślizgawka miejska przy ulicy 3 maja (Częstochowa)
– śr (07.02.)
Lodowisko przy ulicy Boya-Żeleńskiego(Częstochowa)
Sponsorem „Słodkich ferii z Radiem Jura” jest Piekarnia Musiorski z Częstochowy.

*zastrzegamy możliwość zmiany lokalizacji oraz pory ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj