Skra tym razem z porażką na koncie

Po dwóch wygranych - II ligowa Skra Częstochowa poniosła pierwszą porażkę w sezonie. Częstochowianie w wyjazdowym meczu z drużyną Wigry Suwałki po golu Kamila Wojtyry prowadzili do 76 minuty. Niestety dwie decydujące o wyniku bramki stracili w dwie minuty. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla gospodarzy.

Skra po trzech seriach gier ma 6 punktów i nadal plasuje się w górnych rejonach tabeli. Kolejny mecz w sobotę (19.09). Do Częstochowy zawita beniaminek z ogromnymi ambicjami – Motor Lublin. Początek spotkania na stadionie przy ul. Loretańskiej o godzinie 16.00.

Wigry Suwałki – Skra Częstochowa 2:1 (0:0)

0-1 Kamil Wojtyra 50’
1-1 Kamil Adamek 76’
2-1 Kamil Adamek 78’

Wigry: Zoch, Dobrotka, Ozga, Babiarz, Sauczek, Liszka (Gierach), Adamek, Piekarski Ż (Wełniak), Karankiewicz, Gojko (Bogusławski), Czułowski

Skra: Biegański, Mesjasz, Brusiło, Zieliński (Sinior), Gołębiowski, Noiszewski, Niedbała (Słomka), Nocoń Ż (Muniak), Holik, Olejnik, Wojtyra