Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Skra powalczy z Puszczą Niepołomice w piątek w Bełchatowie. Są też dobre wieści dla kibiców

Facebook Twitter

Nie kończą się piłkarskie emocje dla częstochowskich kibiców. Tym razem Skra Częstochowa w najbliższy piątek 13 maja, rozegra mecz 33. kolejki Fortuna I Ligi.

Nasza drużyna w Bełchatowie zmierzy się z Puszczą Niepołomice:

Daniel Flak: Nasza drużyna zapewniła sobie utrzymanie na zaplecze Ekstraklasy. Warto podkreślić, iż mówimy o premierowym sezonie Skry w Fortuna 1. Lidze, więc już teraz podopieczni trenera Jakuba Dziółki mogą zaliczyć sezon do udanych. Zawodnicy z Częstochowy cały czas będą pracować na jak najwyższą pozycję w tabeli i w piątek z pewnością powalczą o pełną pulę. Z kolei Puszcza Niepołomice plasuje się na 15. pozycji w stawce i wciąż toczy bój o przetrwanie w Fortuna 1. Lidze.

Jak mówi Daniel Flak, wiosenne mecze przyciągają szczególną uwagę fanów piłki, dlatego klub ułatwi kibicom Skry dotarcie na stadion miejski w Bełchatowie:

Daniel Flak: Organizujemy transport dla kibiców, którzy pragną obejrzeć piątkowe spotkanie. Wyjazd planujemy na godzinę 15:30 z ul. Brzezińskiej 60a. Zapisy na wyjazd prosimy przesyłać na adres: [email protected] Termin przesyłania zgłoszeń upływa w czwartek 12 maja, o godzinie 12:00. Piłkarze Skry bardzo potrzebują waszego wsparcia

– dodaje Daniel Flak z klubu Skra Częstochowa. Przypomnijmy, że przed naszą pierwszoligową drużyną w końcówce sezonu jeszcze 21 maja trudne spotkanie z GKSem Jastrzębie.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 marca 2023