Skra Częstochowa zremisowała z Elaną Toruń

Skra Częstochowa w środę (21.08), zremisowała z Elaną w Toruniu 1:1, w ramach 5 kolejki 2 ligi.

Prowadzenie naszej drużynie dał w 64 minucie Damian Niedojad, który doskonale odnalazł się w polu karnym rywali i dobił odbity od słupka strzał Piotra Noconia. Od 70 minuty Skra grała w przewadze, po czerwonej kartce dla zawodnika gospodarzy. Mimo tego w ostatnich minutach Elana potrafiła zdobyć wyrównującą bramkę, Mateusza Kosa pokonał Michał Bierzało.

Po 5 rozegranych kolejkach Skra Częstochowa zajmuje 14 miejsce, z dorobkiem 4 punktów. Już w najbliższą niedzielę (25.08) stanie przed szansą na powiększenie dorobku punktowego, kiedy to na Loretańskiej zmierzy się z drużyną Widzewa Łódź.