Skra Częstochowa wygrała 4 mecz z rzędu!

Piłkarze częstochowskiej Skry potwierdzają fantastyczną formę w tym roku. W meczu 21 kolejki eWinner 2 ligi rozegranym w środę (17.03) podopieczni trenera Marka Gołębiewskiego pokonali na własnym boisku Wigry Suwałki 3:2 (2:2) mimo, że dwukrotnie w tym pojedynku przegrywali.

Tak pojedynek ocenił trener Skry:

Pierwszą bramkę dla częstochowian zdobył Hubert Sadowski..

Do 26 minuty było 1:1. 3 minuty później Wigry znowu wyszły na prowadzenie po bramce Kamila Adamka. Na nasze szczęście prowadzenie gości trwało tylko minutę bo 15 gola w sezonie zdobył dla Skry Kamil Wojtyra.

Gola na wagę 3 punktów dla „Skrzaków” zdobył w 70 minucie Rafał Brusiło.Po tym spotkaniu częstochowianie zajmują 4 miejsce w tabeli, z dorobkiem 40 punktów i tracą tylko 4 „oczka” do drugiego miejsca w tabeli gwarantującego bezpośredni awans do 1 ligi. Następny mecz Skra rozegra w niedzielę (21.03) na wyjeździe z Motorem Lublin.

Skra Częstochowa – Wigry Suwałki 3:2 (2:2)

0-1 Denis Gojko 10’
1-1 Hubert Sadowski 27’ asysta Adam Mesjasz
1-2 Kamil Adamek 29’
2-2 Kamil Wojtyra 30’
3-2 Rafał Brusiło 70’ asysta Hubert Sadowski

Skra: Biegański, Mesjasz (Ż), Brusiło, Sadowski, Olejnik, Nocoń, Gołębiowski, Napora (90′ Niedbała), Holik, Wojtyra (90′ Pietraszkiewicz), Klisiewicz (69′ Milasius)

Wigry: Zoch, Dobrotka, Babiarz, Mularczyk (Ż) (80′ Czułowski), Grzelak, Sowiński (75′ Sauczek), Liszka, Orzechowski (85′ Aftyka), Gojko (85′ Brito), Kamiński, Adamek