Skra Częstochowa rozgromiła Olimpię Grudziądz!

W meczu 14 kolejki 2 ligi piłkarze Skry Częstochowa wygrali na własnym stadionie z Olimpią Grudziądz aż 4:0. Hat-trickiem w tym meczu popisał się Kamil Wojtyra, który wszystkie 3 bramki zdobył w drugiej połowie, a wynik spotkania ustalił w 79 min. Daniel Pietraszkiewicz.

W meczu Skry Częstochowa z Olimpią Grudziądz długo zanosiło się na bezbramkowy remis, ale częstochowianie mają w swoim składzie niezwykle skutecznego w tym sezonie Wojtyrę. Nasz napastnik w ciągu ciągu 14 minut (64 min., 72 min., 78 min.) zdobył 3 gole i zapewnił Skrze już 8 wygraną w tych rozgrywkach. Gola dla podopiecznych trenera Marka Gołębiewskiego zdobył też wprowadzony po przerwie Pietraszkiewicz i „Skrzacy” odnieśli pewne zwycięstwo 4:0. Po tym meczu Wojtyra z 12 trafieniami został samodzielnym liderem w klasyfikacji strzelców 2 ligi.
Skra Częstochowa z 25 punktami na koncie wciąż zajmuje wysokie 4 miejsce w ligowej tabeli. Następny mecz nasza drużyna rozegra w piątek (27.11), kiedy to na wyjeździe zmierzy się ze Zniczem Pruszków.