Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Skra Częstochowa przed szansą na kolejne punkty

Facebook Twitter

Mimo najmniejszego budżetu wśród wszystkich drugoligowców, Skra Częstochowa bardzo dobrze radzi sobie w obecnym sezonie. Po 12 seriach spotkań plasuje się na szóstej pozycji, która daje udział w barażach o awans na zaplecze ekstraklasy.

Emocjonująco zapowiada się najbliższe ligowe spotkanie. Piłkarze Marka Gołębiewskiego w sobotę (14.11) zagrają wyjazdowe spotkanie z Pogonią Siedlce.

O tym, jak ważne jest to spotkanie, można się przekonać spoglądając w ligową tabelę – Skra Częstochowa na 6 miejscu, ma tylko 3 pkt przewagi na Pogonią. Chcąc pozostać w tej czołowej szóstce, która na koniec sezonu będzie mogła zagrać w barażach o 1. Ligę, nie możemy sobie już pozwolić na utratę punktów, tym bardziej, że dwa ostatnie mecze piłkarze Marka Gołębiewskiego przegrali, choć nie można chyba jeszcze powiedzieć o żadnej zniżce formy. To się po prostu może czasami zdarzyć. Ten bardzo udany początek sezonu rozbudził apetyty, Skra należała do ligowej czołówki i też rywale z każdym kolejnym meczem podchodzili do naszej drużyny poważniej. Niemniej mamy nadzieję, że teraz już z tego spotkania przywieziemy do Częstochowy cenne punkty. Początek o godzine 13:00 w najbliższą sobotę. 

– zapowiada Mariusz Rajek, rzecznik Skry Częstochowa. Czy 13.kolejka II ligi okaże się szczęśliwa dla częstochowian? Przekonamy się już w sobotnie popołudnie.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj