Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Siatkarze Norwida podejmą ZAKSĘ Strzelce Opolskie, Częstochowianka gra na wyjeździe, mecz AZS 2020 został odwołany

Facebook Twitter

W meczu 4 kolejki Tauron 1 ligi siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa podejmą w piątek (09.10) we własnej hali ekipę ZAKSA Strzelce Opolskie. Siatkarki KS Częstochowianki na mecz w ramach 3 kolejki 1 ligi kobiet udadzą się do Mielca na mecz z tamtejszą SPS Stalą. Mecz AZS 2020 został przełożony z powodu koronawirusa.

fot. mat. prasowy
fot. Marek Osuchowski/mat. prasowy

Drużyna Norwida przed tygodniem nie dojechała do Sulęcin na mecz z Olimpią – mecz został odwołany z powodu COVID 19. Częstochowianie mają do tek pory 1 wygraną (z Lechią Tomaszów Mazowiecki) i 1 porażkę (we własnej hali z Gwardią Wrocław). Podobnie nasi piątkowi rywale, którzy zanotowali porażkę w 1 kolejce z Gwardią we Wrocławiu i wyjazdowe zwycięstwo z Mickiewiczem Kluczbork.
Początek spotkania w hali przy ul. Jasnogórskiej w piątek (09.10) o godz. 17.30

Siatkarki Częstochowianki przed tygodniem ulegli po pięciosetowym pojedynku ekipie AZS Politechniki Śląskiej Gliwice i na pewno będą chciały zdobyć punkty w meczu ze Stalą. Gospodynie są jednak do tej pory niepokonane i mają na koncie 2 wygrane.
Początek meczu w sobotę (10.10) o godz. 17.00 w Mielcu.

Swojego meczu w ramach 3 kolejki 2 ligi nie rozegrają siatkarze Eco-Team AZS-em Stoelzle Częstochowa. Mecz z AZS-em Politechniką Opolską Cementownia Odra S.A. zostało przełożone z powodu skierowania opolskiej drużyny na kwarantannę.

G.S.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj