Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa w poniedziałek wrócili do treningów i rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu Tauron 1.Ligi

Facebook Twitter

Wypoczęci i z pełnym zaangażowaniem stawili się na pierwszym treningu po wakacyjnej przerwie siatkarze Norwida. Przed podopiecznymi Piotra Gruszki teraz dwumiesięczny cykl przygotowawczy do nowego sezonu w rozgrywkach Tauron 1.Ligi.

fot. facebook.com/KsNorwidCzestochowa

Najpierw były testy medyczne, później pierwszy trening. W hali przy ul. Jasnogórskiej zjawili się niemal wszyscy zawodnicy, zabrakło jedynie środkowego Beau Grahama, który wraz z kadrą narodową Australii przygotowuje się do turnieju barażowego FIVB Challenger Cup, który wyłoni ostatni zespół przyszłorocznej Ligi Narodów. Nowy zawodnik Norwida przyjedzie do Częstochowy 17-ego sierpnia. A jak wygląda plan całego cyklu przygotowawczego drużyny Exact Systems Norwid Częstochowa ? Teraz przez pierwszy tydzień treningi będą odbywały się w Częstochowie m.in. na miejskim stadionie lekkoatletycznym. Później siatkarze wyjadą na tygodniowy obóz do Szczyrku. A sama kadra Norwida mocno się zmieniła. W nowym sezonie zobaczymy w błękitno granatowych barwach m.in. Japończyka Sho Takahashi, który gra na pozycji libero, środkowego – Bartosza Schmidta, czy Rafała Sobańskiego, który uzupełnił stawkę czterech przyjmujących.

Kadra zespołu na sezon 2022/23:

Atakujący: Tomasz Kryński, Mateusz Borkowski
Przyjmujący: Krzysztof Gibek, Artur Sługocki, Damian Kogut, Rafał Sobański
Środkowi: Daniel Popiela, Bartosz Schmidt, Adam Szewiński, Beau Graham
Rozgrywający: Damian Biliński, Tomasz Kowalski
Libero: Sho Takahashi, Bartosz Olczyk

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 marca 2023