Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Siatkarki Sorella Częstochowianki przed ogromną szansą. Walczą o awans do Tauron Ligi

Facebook Twitter

KS Sorella Częstochowianka jeszcze nigdy nie była tak blisko najwyższej klasy rozgrywkowej! Nasze siatkarki znalazły się w najlepszej czwórce fazy play off 1 ligi. Teraz przed podopiecznymi Andrzeja Stelmacha stoi arcytrudne zadanie.

fot. https://www.facebook.com/ksczestochowianka

W sobotę (23.04) w Hali Sportowej przy ul. Żużlowej zmierzą się z Unią Tarnów, czyli drużyną, która okazała się najlepsza w fazie zasadniczej rozgrywek- przegrywając tylko jeden mecz:

– o szansach w meczu z Unią Tarnów mówi trener Częstochowianki Andrzej Stelmach. Faza play-off rozgrywana jest do trzech zwycięstw. Pierwszy mecz odbędzie się 23 kwietnia w Częstochowie. Kolejna dwa zaplanowano na 30.04 i 01.05 w Tarnowie:

Trener Andrzej Stelmach wierzy, że jego podopieczne zagrają z pełnym zaangażowaniem. O nastroje przed najważniejszą fazą rozgrywek w tym sezonie pytaliśmy też rozgrywającą Częstochowianki – Aleksandrę Stachowicz:

W fazie zasadniczej KS Sorella Częstochowianka przegrała z Unią Tarnów 0:3 i 2:3. Jednak nasze siatkarki są pełne nadziei, że ten wynik można zdecydowanie poprawić:

Atut własnej hali – ale też głośny doping kibiców, na pewno będą mobilizować częstochowskie zawodniczki. Początek spotkania w sobotę o 16:00.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj