Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Sezon oficjalnie rozpoczęty. Po memoriale, kolejne zawody przed zawodnikami Włókniarza

Facebook Twitter

Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego kiedyś kończył żużlowy sezon, teraz otworzył go na torze w Częstochowie. Po marcowych sparingach, teraz przed nami sporo występów zawodników Włókniarza.

Nim 8 kwietnia na torze w Grudziądzu żużlowcy z Częstochowy spotkają się z tamtejszym GKM-em, będziemy mieć naszą reprezentację podczas Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi im. Zenona Plecha. Ta impreza już 1 kwietnia w Toruniu.

Michał Świącik: Nasi zawodnicy w tym roku będą w bardzo wielu imprezach jeździć (…), mamy indywidualne mistrzostwa. zbliżać się będziemy do takich imprez, jak nasza impreza – czyli impreza SEC, po za tym eliminacje do GP, także tych imprez będzie bardzo, bardzo wiele. Żeby być przygotowanym, musimy po prostu zobaczyć jak się będą sprawować, jak się sprzęt sprawuje. Serdecznie zapraszam wszystkich kibiców, na stadion żużlowy przy ulicy Olsztyńskiej, żeby wspierać i pomagać swoją obecnością zawodników. Myślę, że oni po prostu będą wylewać pot, żeby godnie reprezentować Częstochowę i nasze miasto.

– zapowiadał Michał Świącik, prezes Włókniarza Częstochowa. W stawce indywidualnych zawodów w Toruniu znalazło się czterech zawodników naszego klubu: Leon Madsen, Mikkel Michelsen, Jakub Miśkowiak oraz Kacper Woryna. Początek 1 kwietnia o godz. 16.30.

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 czerwca 2023