Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Sezon na siatkówkę plażową na bulwarach obok Galerii Jurajskiej

Sezon siatkarski otwarty na boiskach plenerowych przy Galerii Jurajskiej. Nad Wartą znów będzie można przez cały sezon grać w piłkę, przygotowano świeży piasek, a na inaugurację sezonu KS Częstochowianka przygotowała rozgrywki w ramach Półfinału Śląska Młodziczek w Siatkówce Plażowej Kobiet.

Szacowany czas czytania: 00:22

Na jurajskich bulwarach grają nie tylko profesjonaliści, to miejsce również dla amatorów siatkówki plażowej. Kiedy nie odbywają się tu zawody i treningi, każdy może przyjść i rozegrać swój mecz z własną drużyną przyjaciół i znajomych.

 

Zobacz także:

REKLAMA