Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Seans filmowy w amerykańskim stylu

Facebook Twitter

Seans filmowy w amerykańskim stylu nad malowniczym zalewem? Mimo trwającej pandemii to możliwe.

Urząd Miejski w Łazach zaprasza już w sobotę 22 sierpnia do kina samochodowego. Zostanie ono zorganizowane nad Zalewem Mitręga:

To pierwsza impreza tego typu na naszym terenie. Impreza odbędzie przy zalewie Mitręga, gdzie na wielkim mobilnym ekranie zostaną wyświetlone filmowe hity ostatnich lat. Teraz uwaga! – mogę już zdradzić tytuły – o godzinie 18:00 będzie wyświetlona bajka, bajką będzie film animowany „Corgi, psiak królowej”, natomiast o godzinie 20:00 będzie wyświetlony film „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!” – fantastyczna francuska komedia. Do tej pory organizowaliśmy tylko kino letnie z możliwością oglądania filmów na wolnym powietrzu na leżaczkach, natomiast koronawirus i aktualna sytuacja, aktualne obostrzenia mocno ograniczają naszą pracę w tym sezonie, ale nie poddajemy się, dlatego tym razem kino samochodowe. Jest to forma bezpieczna, nowa i myślę, że bardzo atrakcyjna w iście amerykańskim stylu.

– mówiła Ewelina Rucińska z Urzędu Miasta Łazy. Co ważne, kino przyjmie 100 samochód, przy czym uwaga, w samochodzie będzie mogło znajdować się maksymalnie 3 osoby.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj