Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Są pieniądze na promocję miasta poprzez sport. Zyska piłka nożna, żużel, a nawet tenis stołowy

Facebook Twitter

Ogłoszono przetarg na promocję Częstochowy poprzez sport, w tym piłkę nożną oraz żużel. Jest szansa na zawarcie sportowo-promocyjnej umowy, która będzie obowiązywać do końca 2021 roku. 

W tegorocznym budżecie miasta na ten cel zabezpieczono i zapisano 3,2 mln zł. Przetarg na promocję Częstochowy poprzez piłkę nożną, zakłada promocję miasta poprzez drużynę piłkarską biorącą udział w rozgrywkach ekstraklasy lub I ligi, w których uczestniczy minimum 16 drużyn oraz podczas rozgrywek o Puchar Polski i w czasie innych zawodów. To oczywiście formalny zapis, ale i spora szansa dla Rakowa. Drużyna od momentu podpisania umowy będzie promowała Częstochowę podczas wszystkich rozgrywek.

Podobne zapisy dotyczą żużla, i tutaj otwiera się szansa na zastrzyk finansowy dla klubu Włókniarza Częstochowa. Oprócz wykorzystania miejskiego logo, zawodnicy są wtedy zobligowani do kreowania pozytywnego wizerunku miasta.

Jest też miejski przetarg na promocję miasta poprzez tenis stołowy. Teraz jest czas na składanie ofert. Wszystko powinno rozstrzygnąć się w wakacje.

 

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj