Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Są kolejne informacje w sprawie potrącenia w Zajączkach Pierwszych. Mamy nagranie z monitoringu

Facebook Twitter

Film z monitoringu, to nowy dowód w sprawie potrącenia rowerzysty, do którego doszło 28 marca w Zajączkach Pierwszych w gminie Krzepice. Przypomnijmy - kierowca samochodu skręcając w ulicę prowadzącą do Zimnowody, nie ustąpił pierwszeństwa 80-letniemu rowerzyście, którego potrącił, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. 80-latek został przewieziony do szpitala.

fot. klobuck.policja.gov.pl

Teraz pojawiły się nowe ustalenia, policja przekazała nam film z monitoringu, na którym zarejestrowano prawdopodobnie samochód biorący udział w zdarzeniu. Samochód to Peugeot Bipper lub Citroen Nemo/Fiat Fiorino.

Pojazd posiada charakterystyczną czarną klapkę wlewu paliwa (ewentualnie klapka może być urwana), relingi dachowe w kolorze czarnym oraz przyciemniane tylne szyby.

fot. klobuck.policja.gov.pl

Aktualnie policjanci typują i weryfikują pojazdy, aby ustalić kierowcę i samochód biorący udział w zdarzeniu, natomiast jeśli ktoś z Państwa posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zdarzenia lub rozpoznaje prezentowany pojazd, prosimy o kontakt z KPP w Kłobucku, e-mailowo: [email protected], lub telefonicznie: (47) 38582255, (47) 8582280 bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 i 112.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 maja 2024