StartWiadomość dnia Wiadomości

Ruszyła przebudowa ulicy Sobieskiego

Za te środki zostanie położona nowa nawierzchnia, nowe chodniki, będą też ścieżki rowerowe i nowe wiaty przystankowe. Drogowcy wyznaczyli objazdy z ul Pułaskiego, przez Słowackiego, Korczaka, Bohaterów Monte Cassino aż do Sobieskiego. Inaczej będą kursować też autobusy MPK. Utrudnienia mają potrwać do końca października br.

Od 1.08.2016 roku częściowe zmiany tras linii 11, 12, 16, 21, 22, 23, 31, 69 i N3

Autobusy ww. linii będą kursować w obu kierunkach z Pułaskiego przez Skwer Sokołów, Słowackiego, Korczaka/Boh. Monte Cassino do Sobieskiego i dalej bez zmian.
W czasie trwania remontu zostaną zawieszone przystanki:

SKWER SOKOŁÓW w obu kierunkach przy ulicy Sobieskiego – w zamian obowiązują przystanki zastępcze usytuowane przy Skwerze Sokołów.

KORCZAKA w obu kierunkach przy ulicy Sobieskiego – w zamian przy kursach w kierunku ulicy Pułaskiego obowiązuje przystanek przy ulicy Korczaka.

W kierunku centrum prosimy korzystać z przystanków PLAC PAMIĘCI NARODOWEJ w zależności od dalszego kierunku jazdy przy ulicach Sobieskiego lub Śląskiej.

Przy ulicy Słowackiego będzie zlokalizowany dodatkowy przystanek SŁOWACKIEGO w kierunku ulicy Pułaskiego usytuowany bezpośrednio za skrzyżowaniem z ulicą Korczaka. Jego odpowiednikiem w kierunku centrum jest przystanek SŁOWACKIEGO przy ul. Bohaterów Monte Cassino.

Zostaw komentarz