Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Ruszyła kolejna edycja miejskich konkursów na „Najładniejszą Działkę ROD” i ,,Najładniej ukwiecony balkon”

Facebook Twitter

Pochwal się swoim balkonem lub działką. Do wygrania kilkaset złotych. Właśnie ogłoszono miejskie konkursy na najładniejszy ogródek działkowy oraz najładniej ukwiecony balkon.

fot. czestochowa.pl

Te najlepsze poznamy pod koniec sierpnia, podczas obchodów 30 dni Częstochowy:

Magdalena Grabałowska: Jeżeli chodzi o konkurs na najładniejszą działkę, to wypełnione przez właściciela działki karty zgłoszenia wraz z 2 – 3 zdjęciami w formacie 10×15 cm należy składać w siedzibie swoich zarządów ogrodów, skąd następnie będą one przekazane do siedziby zarządu okręgu Polskiego Związku Działkowców przy ul. Bór 201, a stamtąd do komisji oceniającej Termin zgłoszeń do swoich macierzystych zarządów mija już 12 sierpnia, także nie jest to bardzo odległy czas

– tłumaczy Magdalena Grabałowska z Biura Prasowego UM. Jakie warunki należy spełnić, aby zgłosić do konkurs swój ukwiecony balkon?

Magdalena Grabałowska: Aby wziąć udział należy wypełnić kartę zgłoszeniową i wraz z 2-3 fotografiami balkonu – muszą być wykonane z zewnątrz, w formacie 10 x 15. Należy je złożyć osobiście w Wydziale Kultury, Promocji i Sportu przy Al. NMP 45a lub przesłać: na skrzynkę mailową [email protected], zgłoszenie można też wysłać pocztą na adres: Urząd Miasta Częstochowy, Wydział Kultury, Promocji i Sportu, Aleja Najświętszej Maryi Panny 45 a, 42-217 Częstochowa, z dopiskiem „KONKURS – BALKON”. Termin zgłoszeń mija 16 sierpnia.

Dla zwycięzców konkursu przewidziano nagrody pieniężne: 900 zł (brutto) za I miejsce, 600 zł (brutto) za II miejsce i 500 zł (brutto) za III.

Karty zgłoszeniowe oraz regulaminy znajdują się TUTAJ

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024