Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Rozpoczął się sezon motocyklowy, od kwietnia egzaminują też na prawo jazdy na motocykl w WORD

Facebook Twitter

Rozpoczął się tegoroczny sezon motocyklowy, od kwietnia można też zapisać się w częstochowskim WORDzie na egzamin praktyczny, aby zdobyć prawo jazdy kat. A.

Chętnych nie brakuje, ale długich kolejek nie ma, informuje dyrekcja ośrodka:

Powiem z doświadczenia, że praktycznie miesiąc kwiecień jest takim miesiącem początkowym i to się powoli rozkręca, ale już od maja normalnie to funkcjonuje, także mamy odpowiednią ilość stanowisk. Mogę zagwarantować, że te okresy oczekiwania nie będą dłuższe jak 14 dni. Zapraszam serdecznie do WORDu w Częstochowie.

Jak powiedział nam Tadeusz Taranek, dyr. Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Częstochowie, przerwa w egzaminowaniu przyszłych motocyklistów podyktowana pandemią trwała do końca marca. Teraz na egzamin teoretyczny poczekamy zaledwie 3 dni, na praktyczny można znaleźć termin w ciągu tygodnia:

Szkolenia za punkty w kwestii kierowania ruchem odbywają się systematycznie i również jest informacja na naszej stronie internetowej o terminach tych szkoleń. W kwestii związanych z egzaminami na kategorie A i wszystkie kategorie A1, A2, egzaminy teoretyczne odbywają się ciągle. Można przystąpić do egzaminu teoretycznego, a egzaminy praktyczne zapisy będziemy ciągnęli dopóki będą warunki, jak zwykle, uważam, że do końca listopada.

Na egzaminy fani jednośladów mogą zapisać się od poniedziałku do piątku od 7.00 do 17.00 telefonicznie w ośrodku lub za pośrednictwem platformy internetowej. Zachęcał dyr. WORD w Częstochowie Tadeusz Taranek.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj