Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Rodzinna tragedia w Złochowicach pod Opatowem. Zginął 43-latek przygnieciony quadem

Facebook Twitter

W niedzielę (22.08.) doszło do rodzinnej tragedii w Złochowicach, w powiecie kłobuckim. Nieopodal domu zginął przygnieciony quadem 43-letni mężczyzna.

Wszystko wskazuje na to, że poruszał się pojazdem własnej konstrukcji. Śledztwo prowadzi policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej.

Oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał informację dotyczącą zdarzenia, do którego doszło w miejscowości Złochowice, w Gminie Opatów. Mieszkanka Złochowic w rejonie przyległym do swojej posesji odnalazła ciało 43-letniego syna, które znajdowało się w niewielkim strumieniu i było przyciśnięte przez pojazd mechaniczny własnej konstrukcji służący do jazdy terenowej. Kryminalni wraz z technikiem kryminalistyki zabezpieczyli ślady i dowody tego zdarzenia.

Tragedia miała miejsce przy ul. Długiej

– mówi asp. Kamil Raczyński z kłobuckiej komendy. Dokładne przyczyny zgonu mężczyzny ma wyjaśnić sekcja. Biegli zbadają również zabezpieczony pojazd.

Decyzją prokuratora rejonowego w Częstochowie, ciało 43-latka zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok, która m.in. pozwoli ustalić dokładną przyczynę i czas śmierci mężczyzny. W toku wykonywanych czynności zabezpieczono również pojazd, którym poruszał się 43-latek w celu przeprowadzenia badań technicznych przez biegłego sądowego

– informował asp. Kamil Raczyński z policji w Kłobucku.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj