Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Remis Skry w Lublinie

Facebook Twitter

W środowe (07.04.) popołudnie bez bramek w meczu Motoru ze Skrą. Piłkarze z Częstochowy stworzyli kilka groźnych sytuacji, ale nie pokonali bramkarza gospodarzy wczorajszego spotkania. Skrzacy są nadal w dobrej formie i w roli ważnego kandydata do awansu do 1 ligi.

fot. ks-skra.pl

Na to czeka klub i kibice, ambicji nie tracą szkoleniowiec i piłkarze:

My jako zawodnicy skupiamy się na każdym kolejnym meczu, każdy chcemy wygrać. Jesteśmy ambitną drużyną i jeżeli dalej będziemy realizować swój plan, to – myślę, że trzeba o tym otwarcie mówić, bo to miejsce nie jest przypadkowe, zasługujemy na takie miejsce w tabeli, zasługujemy nawet na wyższe. Chcemy robić swoje, chcemy wygrywać każdy kolejny mecz i mam nadzieję, że będzie nam się to udawać.

Kibice i dziennikarze mogą nas łączyć z tym awansem, ale mogę na pewno ze swojej strony powiedzieć, że wszyscy mamy chłodne głowy jak do tego podchodzimy i jak będzie trzeba to na pewno nie odpuścimy.

Chcemy walczyć o najwyższe cele

– oceniają swoje szanse piłkarze Skry- Damian Warnecki i Dawid Niedbała. O tym że wszyscy w klubie znają swoją wartość mówi również Krzysztof Napora – pomocnik Skry:

Ze spokojem podchodzimy do tego wszystkiego i patrzymy na najbliższy mecz. Każdy najbliższy mecz jest dla nas najważniejszy i myślę, że to podejście daje nam bardzo dobre rezultaty, bo takiego początku jeszcze w klubie chyba nie było, tak że patrzymy na następny mecz, nie wywieramy na siebie jakiejś wielkiej presji.

Po spotkaniu z Motorem Lublin trzymamy kciuki za naszych piłkarzy również w kolejnych występach na murawie. Skra kolejny mecz zagra ze Stalą w sobotę (10.04.) o godz.13.00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj