Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Remis Skry Częstochowa z Górnikiem Polkowice

Facebook Twitter

W meczu 28 kolejki Fortuna 1 Ligi rozegranym w sobotę (16.04) na stadionie w Bełchatowie piłkarze Skry Częstochowa zremisowali z Górnikiem Polkowice 2:2 (1:0). Ostatnio mecze "Skrzaków" dostarczają ogromnych emocji kibicom, było to trzecie spotkanie z rzędu Skry w którym padł taki wynik, a losy spotkania ważą się do ostatniej minuty.

foto: www.ks-skra.pl
foto: www.ks-skra.pl

Podopieczni trenera Jakuba Dziółki objęli prowadzenie w 29 minucie, kiedy to po uderzeniu Macieja Masa i interwencji bramkarza gości piłkę skutecznie do bramki skierował Krzysztof Ropski. W 62 minucie Górnik wyrównał, po rzucie rożnym uderzeniem głową gola zdobył Marcin Biernat. W 72 minucie drugiego gola w tym meczu dla częstochowian zdobył Ropski. Wyrównującą bramkę polkowiczanie zdobyli w ostatniej minucie spotkania, uczynił to Michał Bojdys.
Po 11 remisie w tym sezonie Skra zajmuje 12 miejsce w tabeli, z 32 punktami. Następnym przeciwnikiem naszej drużyny będzie Odra Opole, którą Skra podejmie w roli gospodarza na stadionie w Bełchatowie w niedzielę 24.04.

G.S.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024